Hakkımızda

sefa kartonpiyer logoSefa Kartonpiyer ® firması 1954 senesinden beri İstanbul sınırları içerisinde Alçı ve alçı işleri hizmetleri sunmaktadır. Babadan oğula geçen bu meslekte daima öncü ve yenilikçi firma olmayı başardık. Sefa Kartonpiyer ® sayesinde siz değerli müşterilerimiz sağlıklı ve lüks bir hayata sahip olabileceksiniz. Avrupa standartlarına uygun olarak üretilen malzemelerimiz %100 güvenilirdir. Sunduğumuz hizmetlerde de ömür boyu garanti hizmetleri sağlamaktayız.

Osmanlı döneminden bu zamana kadar gelen bu sanatı siz değerli müşterilerimize lüks bir hayat sağlamak için profesyonel bir şekilde sunmaya çalışıyoruz. İşinde uzman ve profesyonel kişilerden oluşan ekibimiz sizlere daima pratik çözümler sunacaktır. Sefa Kartonpiyer ® sadece kartonpiyer hizmeti değil Alçıpan, Asma Tavan, Alçı Kemer, Duvar Bölme ve Boya-Badana hizmetlerini de profesyonel bir şekilde sunmaktayız.

İstanbul ve çevresinde sunmuş olduğumuz bu hizmetlerden bir çok kişi, kurum ve kuruluş yararlanmıştır. Eğer sizlerde Sefa Kartonpiyer’in hizmet kalitesinden faydalanmak istiyorsanız iletişim bilgilerimiz sayesinde bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Sağlıklı ve Lüks Bir Yaşam İçin Sefa Kartonpiyer’i Tercih Edin!