Kartonpiyer

Kökü Osmanlı dönemine dayanan, sağlıklı ve lüks bir yaşam için tercih edilen Kartonpiyer, Sefa Dekorasyon firmasının müşterilerine sunmuş olduğu profesyonel hizmetlerden biridir. Kartonpiyer alçıdan yapılan sağlam ve sağlıklı bir üründür. Sade ve süslü olarak kategorilere ayrılır. Sefa Dekorasyon sayesinde ekonomik, sağlıklı ve güvenilir kartonpiyer hizmetlerinden faydalanabileceksiniz. İstanbul’da ikamet etmekte ancak tüm Türkiye genelinde alçı ve alçı hizmetleri sağlamaktayız. Firmamız güvenin ve kalitenin Türkiye’de sembolü olmuş kurumsal ve profesyonel dekorasyon firmasıdır. Babadan oğula geçen bu meslekte daima müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Firmamızdan hizmet almak için iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz

Sade Kartonpiyer Modelleri – Görünüşü süslü kartonpiyer’e göre daha sade daha şık duran kartonpiyer’e denir. Fiyatı da ekonomiktir.

Süslü Kartonpiyer Modelleri – Sade kartonpiyer’e göre daha çok süslü ve daha çok desen barındıran kartonpiyer’e denir. Fiyat’ı sade kartonpiyer’e göre yüksektir.

Sık Sorulan Sorular (SSS):

1. Kartonpiyer Sararır mı?
Evinizde sigara, tütün vs. kullanımı oluyorsa kartonpiyer de tülleriniz gibi sararır. Ancak üzerine boya yapabilirsiniz. Böylelikle tıpkı yeni gibi bir görünüm elde edebilirsiniz.

2. Kartonpiyer Düşer mi?
Özellikle mutfağınızdaki kartonpiyere dikkat etmeniz gerekir. Buhar kartonpiyer’in düşmesine neden olabilir. Düşüp düşmemesi en çok yapan firmaya bağlıdır. İşleminizi yapan firma köşe başı bir firmaysa ve doğru yapıştırmadı ise düşebilir. O yüzden hizmet aldığınız firmalara dikkat edin.

3. Kartonpiyer Çatlar mı?
Deprem veya evinizde bir tadilat olup duvarı sarsmadığı sürece çatlamaz.

4. Kartonpiyer Kırılırsa Gelip Yapabilir misiniz?
Garanti süremiz ömür boyu geçerlidir. Hizmette bir sorun oluştuğunda bizlere ulaşıp bildirirseniz tekrar gelip kartonpiyeri onarırız.

 

Adalar Kartonpiyer Arnavutköy Kartonpiyer Ataşehir Kartonpiyer
Avcılar Kartonpiyer Bağcılar Kartonpiyer Bahçelievler Kartonpiyer
Bakırköy Kartonpiyer Başakşehir Kartonpiyer Bayrampaşa Kartonpiyer
Beşiktaş Kartonpiyer Beylikdüzü Kartonpiyer Beyoğlu Kartonpiyer
Büyükçekmece Kartonpiyer Beykoz Kartonpiyer Çatalca Kartonpiyer
Çekmeköy Kartonpiyer Esenler Kartonpiyer Esenyurt Kartonpiyer
Eyüp Kartonpiyer Fatih Kartonpiyer Gaziosmanpaşa Kartonpiyer
Güngören Kartonpiyer Kadıköy Kartonpiyer Kağıthane Kartonpiyer
Kartal Kartonpiyer Küçükçekmece Kartonpiyer Maltepe Kartonpiyer
Pendik Kartonpiyer Sancaktepe Kartonpiyer Sarıyer Kartonpiyer
Silivri Kartonpiyer Sultanbeyli Kartonpiyer Sultangazi Kartonpiyer
Şile Kartonpiyer Şişli Kartonpiyer Tuzla Kartonpiyer
Üsküdar Kartonpiyer Ümraniye Kartonpiyer Zeytinburnu Kartonpiyer