Kartonpiyer

Dekorasyon ürünlerinden biri olan kartonpiyer, alçı ve iplik liflerinin özel formüller ile bir kalıp haline getirilmesi ile ortaya çıkmaktadır. Dekorasyon çalışmalarında sıklıkla tercih edilen çözümlerden biri olmasının yanı sıra uygun bütçeler ile sağlanabildiği için sürekli olarak kullanılmaktadır. Yapılarda yeni dekorasyon çalışmalarında kullanılan kartonpiyer aynı zamanda yapılardaki eksikliklerin tamamlanması içinde mükemmel bir çözüm olma özelliği taşımaktadır. Sefa Dekorasyon olarak sizlere bu konuda profesyonel çözümler üretmekteyiz.

Kartonpiyer çözümlerinde malzeme kalitesi ve işçilik büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle dekorasyon hizmeti aldığınız firmanın bu konuda deneyimli olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Çünkü montaj çalışmaları kolay gibi görünse de doğru teknikler kullanılmadığı durumlarda kartonpiyer zarar görebileceği gibi zaman içerisinde yıpranması da muhtemel olabilmektedir.

Ev ve iş yerlerinin tavanlarında kullanılan kartonpiyerler birçok tasarım seçeneğine sahiptir. Bu kadar çeşitli olması ile de tercih edenlerin beğenisine uygun olarak ürünlerin bulunması daha muhtemel olmaktadır. Uygun bütçeler ile sahip oluna kartonpiyerler aynı zamanda kısa sürede uygulanması ile de pratik bir üründür.

Sefa Dekorasyon olarak kartonpiyer çözümlerinde sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmaktayız. Eski zamanlardan beri kullanılan kartonpiyer ürünlerinin modern çağa ayak uymasını sağlayarak farklı model ve renk seçenekleri ile sizlere sunarak ev ve iş yerlerinizde mükemmel bir görüntünün ortaya çıkmasına katkı sağlamaktayız. Sizlerde firmamızı tercih ederek kaliteli hizmetimizden yararlanabilir ve eşsiz tasarım çözümlerimizi mekanlarınıza uygulatabilirsiniz.

 

Adalar KartonpiyerArnavutköy KartonpiyerAtaşehir Kartonpiyer
Avcılar KartonpiyerBağcılar KartonpiyerBahçelievler Kartonpiyer
Bakırköy KartonpiyerBaşakşehir KartonpiyerBayrampaşa Kartonpiyer
Beşiktaş KartonpiyerBeylikdüzü KartonpiyerBeyoğlu Kartonpiyer
Büyükçekmece KartonpiyerBeykoz KartonpiyerÇatalca Kartonpiyer
Çekmeköy KartonpiyerEsenler KartonpiyerEsenyurt Kartonpiyer
Eyüp KartonpiyerFatih KartonpiyerGaziosmanpaşa Kartonpiyer
Güngören KartonpiyerKadıköy KartonpiyerKağıthane Kartonpiyer
Kartal KartonpiyerKüçükçekmece KartonpiyerMaltepe Kartonpiyer
Pendik KartonpiyerSancaktepe KartonpiyerSarıyer Kartonpiyer
Silivri KartonpiyerSultanbeyli KartonpiyerSultangazi Kartonpiyer
Şile KartonpiyerŞişli KartonpiyerTuzla Kartonpiyer
Üsküdar KartonpiyerÜmraniye KartonpiyerZeytinburnu Kartonpiyer