Kartonpiyerci

Genel No Comments

kartonpiyerci

 

Kartonpiyerci, İstanbul genelinde profesyonel inşaat ustaları siz değerli müşterilerimize dekorasyon hizmetleri sunmaktadır. Verdiğimiz hizmetler, lüks ve çağdaş mülklerin süslemede, düzenlemede ve güzelleştirmede sizlere yardımcı olur. 1954’lü yıllarda adım attığımız bu inşaat sektöründe her zaman bir adım önde bulunmak için ekonomik, kaliteli, hızlı, temiz ve güvenilir hizmetler sunuyoruz. Profesyonel dekorasyon ustaları senelerce siz değerli müşterilerimizin güven ve sadakatini sağlayarak her geçen dakika yeni hizmetler ve çözümler üretmektedir.

Sefa Kartonpiyer bünyesinde yetişen ve çalışan kartonpiyerciler, düzenli ve programlı çalışan ve işini bilen ustalar tarafından oluşmaktadır. Dekorasyon ustalarımız hizmet sunmadan önce hizmet sunulacak bölgeye gider ve keşif yaparlar. Keşif sonucunda ölçülen metreye bakılarak fiyat belirtirler. Belirtilen fiyat siz değerli müşterilerimizin bütçesini aşmayacak şekilde düzenlenir. Kartonpiyerci sayesinde lüks ve rahat yaşam sağlayabileceksiniz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti biz firmamız için her daim önceliklidir. Hizmet için hizmet anlayışını benimsemiş ustalarımız ve yönetimimizin dekorasyon olanaklarından faydalanmak için web sitemizde bulunan iletişim bilgileri aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Stropiyer başlıklı makalemizde köpük kartonpiyer, stropiyer duvar kaplama ve stropiyer montajı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , ,

Post a Comment