Stropiyer

Stropiyer

Sefa Kartonpiyer İstanbul’da stropiyer tavan kaplama, duvar kaplama, köşe uygulaması, montajı ve uygulama hizmetleri sunmaktadır. Bu verilen hizmetler, bünyemiz bazında özel yetiştirilmiş profesyonel ve uzman ustalarımız tarafından sunulur. Sefa Dekorasyon İnşaat ve Yapı firması, köpük kartonpiyer uygulamasını İstanbul’un tüm ilçelerinde gerçekleştirebilmektedir. 1954’ten bu yana inşaat sektöründe aktif bir rol üstlenmekteyiz. İnternet’in renkli dünyasına 2013 tarihinde katıldık. Web sitemizde sol kısımda bulunan kataloğumuz bölümüne tıklayıp tüm kartonpiyer modellerimize bakabilirsiniz. Burada bulunan çoğu modelin köpük çeşidi stoklarımızda mevcuttur.

Stropiyer Köşe Uygulaması

Stropiyer uygulama hizmetleri siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için tasarlanmış olup oldukça ekonomik ve Avrupa kalitesine uygun köpük ürünler tarafından verilmektedir. Duvar ile tavan arasında kalan köşe kısmına özel ve güçlü yapıştırıcılarla yapıştırılır sıva alçısı ile ek yerleri kesinlikle belli olmayacak şekilde kapatılır. Hizmet kalitesinden memnun kalmama gibi bir durum söz konusu bile değildir. Uygulama sonrası herhangi bir hasar söz konusu olduğunda firmamız garanti olanakları mevcuttur.

Stropiyer Tavan Kaplama

Kartonpiyer gibi sadece duvar ile tavan arasında bulunan köşeye değil evinizin veya diğer mülklerinizin tavanına da uygulanabilen hizmet türüdür. Sadece görsel nitelikleriyle değil, ısı yalıtım malzemesi olmasıyla da ön plandadır. Kare şeklinde ki bu ürünlerle tavan bölümünüzü tamamen kaplatabilirsiniz. Tavan kaplama’da fiyatlar metre kareye göre değişme göstermektedir. Fiyatlarımızı öğrenmek için bize ulaşın kısmındaki bilgiler sayesinde ustalarımızla iletişime geçebilirsiniz. Ekonomik bir çözüm, zahmetsiz ve sağlıklı bir hizmet istiyorsanız köpük kartonpiyer tam size göre demektir.

Stropiyer Duvar Kaplama

Tavan bölgesini kaplayabildiğiniz, kartonpiyer şeklinde de uygulamalar yapabildiğiniz bu malzemeyle duvarlarınızı da kaplayabilirsiniz. Firmamız siz değerli müşterilerinin yönlendirmeleriyle hizmet verir. Pratik öneriler alternatif çözümler sunar. Bu uygulamanın Alçıpan ve diğer malzemelerden daha ekonomik ve zahmetsiz olması çekici kılan özelliklerindendir.

Stropiyer Montajı

Özel yapıştırıcılarla yapıştırdığımız ürün’ün zarar görmesi, yerinden çıkması, duvar ile arasında bir boşluğun söz konusu olması mümkün değildir. Olası bir zarar durumunda Sefa Kartonpiyer garanti olanaklarından fayda sağlama imkanınız bulunmaktadır. Hizmet üzerinden ne kadar zaman geçerse geçsin uzman ve işini bilen dekorasyon ustalarımız tamirat işlemine gelmektedir.

Bir cevap yazın

Kartonpiyer | Asma Tavan | Alçı Kemer | Alçıpan Duvar Bölme | Alçı Dekorasyon | Mantolama | Kartonpiyer Modelleri