Alçı Kartonpiyer

Kartonpiyer

Alçı Kartonpiyer hizmetimiz özel döküm hanemiz de hazırlanılan son derece sağlam olan alçı malzemelerimizle sunulan ekonomik hizmetlerimizden biridir. Bu hizmet sunumuna başlanılmadan önce hizmet verilecek mekana mekan sahibi ile gidilir, ölçü alınır ve uygun-ekonomik bütçenizi zorlamayacak fiyat çıkartılır. Gereken yerde ve zamanda istenilirse taksit imkanı da sunulabilir. Alçı Kartonpiyer ve Dekorasyon hizmetleri talebinizi gönderdiğinizde fiyat çıkardıktan sonra kısa sürede işinizi teslim ediyoruz.

Alçı malzemelerimiz sağlık açısından hiç bir problem yaşatmaz aksine hijyeniktir. İstediğiniz zaman boyayabilir ve düzenlemeler yapabilirsiniz. Sefa kartonpiyer firmasının sunmuş olduğu Alçı Kartonpiyer hizmetlerinde ömür boyu garanti olanakları da hizmet bünyesinde mevcuttur. İşlemlerimiz bittikten ve aradan yıllar geçtikten sonra bile yapılan işlemde bir hasar olduğu vakit garanti olanaklarımızdan fayda sağlayabilir ve işlemin eski haline döndürebilirsiniz. Özel yapıştırıcılarla sunduğumuz bu işlemde olası bir hasar söz konusu dahi olamaz.

Sefa Kartonpiyer firması olarak önceliğimiz daima müşteri memnuniyetidir. Misyonumuz para kazanmak değil müşteri portföyümüzü genişletmektir. Sektörümüzde dimdik ayakta ve siz değerli dostlarımıza hizmet vermeye hazır bir şekilde beklemekteyiz. Firmamız bünyesinde 6-7 kişilik dekorasyon ekibi bulunmaktadır. Bu ekip daima güler yüzlü ve hızlı çözüm üreten kişiler tarafından oluşur. Firmamızın bu ekonomik, hızlı ve profesyonel hizmeti olan Alçı Kartonpiyer hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için iletişim menümüzde bulunan iletişim yollarını kullanabilir veya 7/24 müşteri hattımızı arayabilirsiniz. 0535 213 13 97

Bir cevap yazın

Kartonpiyer | Asma Tavan | Alçı Kemer | Alçıpan Duvar Bölme | Alçı Dekorasyon | Mantolama | Kartonpiyer Modelleri