Kartonpiyer

Kartonpiyer

Sefa Dekorasyon olarak sizlere kartonpiyer hizmetlerinde profesyonel çözümler üretmekteyiz. Dekorasyon ürünlerinden biri olan kartonpiyer, alçı ve iplik liflerinin özel formüller ile bir kalıp haline getirilmesi ile ortaya çıkmaktadır. Dekorasyon çalışmalarında sıklıkla tercih edilen çözümlerden biri olmasının yanı sıra uygun bütçeler ile sağlanabildiği için sürekli olarak kullanılmaktadır. Yapılarda yeni dekorasyon çalışmalarında kullanılan ürünlerimiz aynı zamanda yapılardaki eksikliklerin tamamlanması içinde mükemmel bir çözüm olma özelliği taşımaktadır. 

Kartonpiyer çözümlerinde malzeme kalitesi ve işçilik büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle dekorasyon hizmeti aldığınız firmanın bu konuda deneyimli olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Çünkü montaj çalışmaları kolay gibi görünse de doğru teknikler kullanılmadığı durumlarda ürünler zarar görebileceği gibi zaman içerisinde yıpranması da muhtemel olabilmektedir.

Alçı Kartonpiyer Modeli

Sefa Kartonpiyer Hizmetleri

Ev ve iş yerlerinin tavanlarında kullanılan ürünlerimiz birçok tasarım seçeneğine sahiptir. Bu kadar çeşitli olması ile de tercih edenlerin beğenisine uygun olarak ürünlerin bulunması daha muhtemel olmaktadır. Uygun bütçeler ile sahip olunan alçı ürünlerimiz aynı zamanda kısa sürede uygulanması ile de pratiktir.

Sefa Dekorasyon olarak tüm dekorasyon çözümlerinde sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmaktayız. Eski zamanlardan beri kullanılan ürünlerin modern çağa ayak uymasını sağlayarak farklı alçı kartonpiyer modelleri ve renk seçenekleri ile sizlere sunarak ev ve iş yerlerinizde mükemmel bir görüntünün ortaya çıkmasına katkı sağlamaktayız. Sizlerde firmamızı tercih ederek kaliteli hizmetimizden yararlanabilir ve eşsiz tasarım çözümlerimizi mekanlarınıza uygulatabilirsiniz.

Firmamız Türkiye genelinde profesyonel olarak dekorasyon ve tadilat hizmetleri sağlayan bir firmadır. Özel olarak üretilen Avrupa standartlarına uygun %100 güvenilir malzemelerimiz ve alçı ustalarımızla sizlere eşsiz deneyim yaşatabiliriz. Deneyimli ve uzman hizmet ekibimiz, en kaliteli ekipmanlarımız ve malzemelerimiz ile emrinizdeyiz.

Tavan Kartonpiyer Modeli

Alçı Kartonpiyer Çeşitleri

Kartonpiyer uygulamasının birden fazla çeşidi vardır. Bu çeşitlerden istediğiniz modeli istediğiniz mekana uygulamasını yaptırabilirsiniz. Bunlardan en yaygını;

Alçı Kartonpiyer; herkesinde bilgi gibi alçı malzemesinden yapılan kartonpiyer çeşididir. Bu çeşitte süslü veya sade modeller uygulamak mümkün. Bu uygulamayı seçen müşteriler daha çok estetiğe önem verenler oluyor. Köpük uygulamaya göre biraz daha uzun sürse de daha estetik bir görünüm sağlıyor.

Köpük Kartonpiyer; bir diğer adıyla stropiyer, köpük malzemesinden yapılan bir diğer kartonpiyer çeşididir. Yine bu çeşit uygulamada da süslü veya sade model uygulamaları yapma imkanı var. Köpük uygulamasının avantajları da çok olduğundan birçok insan tarafından tercih ediliyor. Bu avantajlardan başlıcaları daha temiz uygulanabiliyor, maliyeti daha ucuz ve daha hızlı uygulama yapılıyor. 

Kartonpiyer Fiyatları

Her model grubunun farklı fiyatları vardır. Bazı ürünler çok sadedir yapımı da bir o kadar kolaydır, bundan dolayı ucuzdur. Bazı ürünler ise çok süslüdür ve yapımı zordur, bundan dolayı da pahalıdır. Firmamızın fiyat politikası tamamen müşteriye göre dizayn edilmiştir, ve çok ekonomiktir. Fiyat hesabı metre kareye göre yapılır ve üründen ürüne fiyatlar değişmektedir. Bundan dolayı fiyatları arayarak öğrenmeniz daha sağlıklı olacaktır.
Hizmetimizin fiyatını 0535 213 13 97 bu numarayı arayarak öğrenebilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

Firmamızın hizmet almak isteyen müşterilerine sağlayacağı olanaklar aşağıda sıralanmıştır; “Kalite için Bizi Tercih Edin”

  • Profesyonel Dekorasyon Hizmetleri
  • Ömür Boyu Garanti Uygulaması
  • İşini Bilen Uzman Ustalar
  • Ekonomik ve Hızlı Hizmetler
  • Türkiye Geneli Dekorasyon Çözümleri

Sefa Kartonpiyer İletişim

Kartonpiyer Modelleri

Kartonpiyer | Asma Tavan | Alçı Kemer | Alçıpan Duvar Bölme | Alçı Dekorasyon | Mantolama | Kartonpiyer Modelleri