Kartonpiyer

Kartonpiyer

Sefa Dekorasyon olarak sizlere kartonpiyer hizmetlerinde profesyonel çözümler üretmekteyiz. Dekorasyon ürünlerinden biri olan kartonpiyer, alçı ve iplik liflerinin özel formüller ile bir kalıp haline getirilmesi ile ortaya çıkmaktadır. Dekorasyon çalışmalarında sıklıkla tercih edilen çözümlerden biri olmasının yanı sıra uygun bütçeler ile sağlanabildiği için sürekli olarak kullanılmaktadır. Yapılarda yeni dekorasyon çalışmalarında kullanılan ürünlerimiz aynı zamanda yapılardaki eksikliklerin tamamlanması içinde mükemmel bir çözüm olma özelliği taşımaktadır. 

Kartonpiyer çözümlerinde malzeme kalitesi ve işçilik büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle dekorasyon hizmeti aldığınız firmanın bu konuda deneyimli olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Çünkü montaj çalışmaları kolay gibi görünse de doğru teknikler kullanılmadığı durumlarda ürünler zarar görebileceği gibi zaman içerisinde yıpranması da muhtemel olabilmektedir.

kartonpiyer tavanSefa Kartonpiyer Hizmetleri

Ev ve iş yerlerinin tavanlarında kullanılan ürünlerimiz birçok tasarım seçeneğine sahiptir. Bu kadar çeşitli olması ile de tercih edenlerin beğenisine uygun olarak ürünlerin bulunması daha muhtemel olmaktadır. Uygun bütçeler ile sahip olunan alçı ürünlerimiz aynı zamanda kısa sürede uygulanması ile de pratiktir.

Sefa Dekorasyon olarak tüm dekorasyon çözümlerinde sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmaktayız. Eski zamanlardan beri kullanılan ürünlerin modern çağa ayak uymasını sağlayarak farklı kartonpiyer modelleri ve renk seçenekleri ile sizlere sunarak ev ve iş yerlerinizde mükemmel bir görüntünün ortaya çıkmasına katkı sağlamaktayız. Sizlerde firmamızı tercih ederek kaliteli hizmetimizden yararlanabilir ve eşsiz tasarım çözümlerimizi mekanlarınıza uygulatabilirsiniz.

Firmamız Türkiye genelinde profesyonel olarak dekorasyon ve tadilat hizmetleri sağlayan bir firmadır. Özel olarak üretilen Avrupa standartlarına uygun %100 güvenilir malzemelerimiz ve alçı ustalarımızla sizlere eşsiz deneyim yaşatabiliriz. Deneyimli ve uzman hizmet ekibimiz, en kaliteli ekipmanlarımız ve malzemelerimiz ile emrinizdeyiz.

Kartonpiyer Fiyatları

Her model grubunun farklı fiyatları vardır. Bazı ürünler çok sadedir yapımı da bir o kadar kolaydır, bundan dolayı ucuzdur. Bazı ürünler ise çok süslüdür ve yapımı zordur, bundan dolayı da pahalıdır. Firmamızın fiyat politikası tamamen müşteriye göre dizayn edilmiştir, ve çok ekonomiktir. Fiyat hesabı metre kareye göre yapılır. Hizmetimizin fiyatını 0535 213 13 97 veya 0535 937 14 54 bu numarayı arayarak öğrenebilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

“Kalite için Bizi Tercih Edin”

  • Profesyonel Dekorasyon Hizmetleri
  • Ömür Boyu Garanti Uygulaması
  • İşini Bilen Uzman Ustalar
  • Ekonomik ve Hızlı Hizmetler
  • Türkiye Geneli Dekorasyon Çözümleri

Sefa Kartonpiyer İletişim

Kartonpiyer | Asma Tavan | Alçı Kemer | Alçıpan Duvar Bölme | Alçı Dekorasyon | Mantolama | Kartonpiyer Modelleri