Kartonpiyer

Kartonpiyer

Dekorasyon ürünlerinden biri olan kartonpiyer, alçı ve iplik liflerinin özel formüller ile bir kalıp haline getirilmesi ile ortaya çıkmaktadır. Dekorasyon çalışmalarında sıklıkla tercih edilen çözümlerden biri olmasının yanı sıra uygun bütçeler ile sağlanabildiği için sürekli olarak kullanılmaktadır. Yapılarda yeni dekorasyon çalışmalarında kullanılan kartonpiyer aynı zamanda yapılardaki eksikliklerin tamamlanması içinde mükemmel bir çözüm olma özelliği taşımaktadır. Sefa Dekorasyon olarak sizlere bu konuda profesyonel çözümler üretmekteyiz.

Kartonpiyer çözümlerinde malzeme kalitesi ve işçilik büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle dekorasyon hizmeti aldığınız firmanın bu konuda deneyimli olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Çünkü montaj çalışmaları kolay gibi görünse de doğru teknikler kullanılmadığı durumlarda kartonpiyer zarar görebileceği gibi zaman içerisinde yıpranması da muhtemel olabilmektedir.

Ev ve iş yerlerinin tavanlarında kullanılan kartonpiyerler birçok tasarım seçeneğine sahiptir. Bu kadar çeşitli olması ile de tercih edenlerin beğenisine uygun olarak ürünlerin bulunması daha muhtemel olmaktadır. Uygun bütçeler ile sahip oluna kartonpiyerler aynı zamanda kısa sürede uygulanması ile de pratik bir üründür.

Sefa Dekorasyon olarak kartonpiyer çözümlerinde sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmaktayız. Eski zamanlardan beri kullanılan kartonpiyer ürünlerinin modern çağa ayak uymasını sağlayarak farklı kartonpiyer modelleri ve renk seçenekleri ile sizlere sunarak ev ve iş yerlerinizde mükemmel bir görüntünün ortaya çıkmasına katkı sağlamaktayız. Sizlerde firmamızı tercih ederek kaliteli hizmetimizden yararlanabilir ve eşsiz tasarım çözümlerimizi mekanlarınıza uygulatabilirsiniz.

 

Adalar Kartonpiyer Arnavutköy Kartonpiyer Ataşehir Kartonpiyer
Avcılar Kartonpiyer Bağcılar Kartonpiyer Bahçelievler Kartonpiyer
Bakırköy Kartonpiyer Başakşehir Kartonpiyer Bayrampaşa Kartonpiyer
Beşiktaş Kartonpiyer Beylikdüzü Kartonpiyer Beyoğlu Kartonpiyer
Büyükçekmece Kartonpiyer Beykoz Kartonpiyer Çatalca Kartonpiyer
Çekmeköy Kartonpiyer Esenler Kartonpiyer Esenyurt Kartonpiyer
Eyüp Kartonpiyer Fatih Kartonpiyer Gaziosmanpaşa Kartonpiyer
Güngören Kartonpiyer Kadıköy Kartonpiyer Kağıthane Kartonpiyer
Kartal Kartonpiyer Küçükçekmece Kartonpiyer Maltepe Kartonpiyer
Pendik Kartonpiyer Sancaktepe Kartonpiyer Sarıyer Kartonpiyer
Silivri Kartonpiyer Sultanbeyli Kartonpiyer Sultangazi Kartonpiyer
Şile Kartonpiyer Şişli Kartonpiyer Tuzla Kartonpiyer
Üsküdar Kartonpiyer Ümraniye Kartonpiyer Zeytinburnu Kartonpiyer

 

Kartonpiyer | Asma Tavan | Alçı Kemer | Alçıpan Duvar Bölme | Alçı Dekorasyon | Mantolama | Kartonpiyer Modelleri