Asma Tavan

Asma Tavan

Günümüzde iç mekan tasarımları artık eskisinden daha önemli hale gelmiştir. Asma tavan çözümleri mekanların daha estetik bir görüntüye sahip olması için sunulan uygulamalar arasında yer almaktadır. Her geçen gün ilgini arttığı bu sistemler tasarım açısından insanların beğenisini aldığı gibi işlevselliği ile de birçok ihtiyacı karşılayabilmektedir. Böylelikle hem kullanışlı hem de şık bir tasarım için asma tavan uygulamalarını tercih edebilirsiniz. Sefa Dekorasyon olarak bu konuda sizler en iyi hizmeti sunmaktayız.

İç mekanların atmosferinin değişmesinde en etkili tasarımlardan biri asma tavandır. Bu nedenle asma tavanlar sadece evlerde değil restoran, ofis, otel, hastane gibi birçok topluma açık alanda da tercih edilmektedir. Bu tip yerlerde özellikle ziyaretçilere karşı kurumun prestijini yansıtması çok önemlidir. Modern asma tavan tasarımları ile mekanların daha lüks ve şık bir görüntüye sahip olması mümkün olmaktadır.

Bilindiği gibi asma tavan sistemlerinde spot ışık sistemleri de kullanılabilmektedir. Asma tavanların yapısı ile ışıklandırma için gerekli olan kablolar gizlenebilmektedir. Böylelikle sistemden kaynaklanacak olan kablo kirliliğinin önüne geçilmektedir. Ayrıca belirli oranlarda ses yalıtımı sağladığı gibi nem sorunlarının önüne geçer. Kolay kurulumu ile sorunsuz bir uygulamadan yararlanılabilir.

Sefa Dekorasyon olarak sizlere profesyonel olarak asma tavan çözümleri sunmaktayız. Ömür boyu garantili olan hizmetlerimiz sayesinde her türlü alanda asma tavan uygulamalarının en iyi şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz. Yerinde ölçüm işlemlerini gerçekleştirerek sorunsuz bir hizmet ile asma tavan çözümlerimizi sizlere sunmaktayız.

Kartonpiyer | Asma Tavan | Alçı Kemer | Alçıpan Duvar Bölme | Alçı Dekorasyon | Mantolama | Kartonpiyer Modelleri