Asma Tavan

Asma Tavan

Günümüzde iç mekan tasarımları artık eskisinden daha önemli hale gelmiştir. Asma tavan çözümleri mekanların daha estetik bir görüntüye sahip olması için sunulan uygulamalar arasında yer almaktadır. Her geçen gün ilgini arttığı bu sistemler tasarım açısından insanların beğenisini aldığı gibi işlevselliği ile de birçok ihtiyacı karşılayabilmektedir. Böylelikle hem kullanışlı hem de şık bir tasarım için alçı uygulamalarımızı tercih edebilirsiniz. Sefa Dekorasyon olarak bu konuda sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.

İç mekanların atmosferinin değişmesinde en etkili tasarımlardan biri asma tavandır. Bu nedenle sadece evlerde değil restoran, ofis, otel, hastane gibi birçok topluma açık alanda da tercih edilmektedir. Bu tip yerlerde özellikle ziyaretçilere karşı kurumun prestijini yansıtması çok önemlidir. Modern tasarımları ile mekanların daha lüks ve şık bir görüntüye sahip olması mümkün olmaktadır.

Asma Tavan Sistemleri

Asma Tavan Sistemleri

Bilindiği gibi bu hizmetimizde spot ışık sistemleri de kullanılabilmektedir. Asma tavanların yapısı ile ışıklandırma için gerekli olan kablolar gizlenebilmektedir. Böylelikle sistemden kaynaklanacak olan kablo kirliliğinin önüne geçilmektedir. Ayrıca belirli oranlarda ses yalıtımı sağladığı gibi nem sorunlarının önüne geçer. Kolay kurulumu ile sorunsuz bir uygulamadan yararlanılabilir.

Sefa Dekorasyon olarak sizlere profesyonel olarak alçı hizmetleri çözümleri sunmaktayız. Ömür boyu garantili olan hizmetlerimiz sayesinde her türlü alanda alçı uygulamalarının en iyi şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz. Yerinde ölçüm işlemlerini gerçekleştirerek sorunsuz bir hizmet ile çözümlerimizi sizlere sunmaktayız.

Sefa Kartonpiyer İletişim

Kartonpiyer | Asma Tavan | Alçı Kemer | Alçıpan Duvar Bölme | Alçı Dekorasyon | Mantolama | Kartonpiyer Modelleri