Taşyünü

Taşyünü

Taşyünü ısı ve ses yalıtım izolasyonu için kullanılan bir dekorasyon sistemidir, bu sistem firmamız tarafından ekonomik fiyatlara sağlanabilmektedir. Taşyünü mantolama sistemleri iç mekana ısı ve ses yalıtımı sağladığı gibi yapının dış etkenlerden korunmasını sağlayarak olası sorunlarında önüne geçilmesine katkı sağlar. Günümüzde git gide kullanım alanı artan bu sistemin faydaları sayesinde daha yaşanabilir bir ortama sahip olunabilir. Sefa Dekorasyon olarak sizlere bu konuda hizmet vererek taşyünü sistemlerinin ev ve iş yerlerinize uygulanmasını sağlamaktadır.

Isı yalıtımı iç mekanlar için çok önemlidir. Kış aylarında mekanı ısıtmak ve yaz aylarında da soğutmak için enerji tüketiminde bulunulduğu için bu işlem bir maliyete neden olmaktadır. Taşyünü mantolama sistemi ile ısı yalıtımının sağlanması sonrasında her iki ısınında sağlanması daha kolay olacaktır. Mekanın iç ısısı daha iyi bir şekilde muhafaza edileceği için enerji tasarrufunda önemli bir artış olacaktır.

Taşyünü ısı ve ses yalıtımBinalarda daireler arasındaki ses yalıtımının sağlanması konusunda da taşyünü mantolamanın büyük bir faydası vardır. Isı yalıtımı ile daireler arasındaki ses akışı azalacaktır. Mantolamanın faydaları sadece bunlarla da sınırlı değildir. Mantolama yangına yüksek direnç göstermektedir. Ayrıca nemi rutubet, su sızıntıları gibi sorunlarla karşılaşmamak için bu sistemi tercih edebilirsiniz.

Sefa Dekorasyon sizlere profesyonel hizmetini sunarak taşyünü mantolama konusunda en iyi hizmeti almanızı sağlar. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalar sayesinde ev ve iş yerlerinizde istediğiniz gibi mantolama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Yerinde keşif ve satış sonrası desteklerimiz ile ömür boyu yararlanılabilecek bir çalışmadan faydalanmak için bizleri hemen arayabilirsiniz.

Sefa Kartonpiyer İletişim

Kartonpiyer | Asma Tavan | Alçı Kemer | Alçıpan Duvar Bölme | Alçı Dekorasyon | Mantolama | Kartonpiyer Modelleri