Metal Tavan

Metal Tavan

Metal tavan, gergi tavan ve metal asma tavan çözümlerini firmamız tarafından ekonomik fiyatlar karşılığında sağlayabilirsiniz. Uzman kadromuz hizmetinizde. Mekanların tavan bölümlerindeki tasarımlar daha güzel bir görüntünün ortaya çıkması için önemlidir. İş yeleri, hastaneler, okullar, oteller, alışveriş merkezleri gibi topluma açık olan yerlerde ise tavanlar hem tasarım olarak güzel olmalı hem de işlevsel olmalıdır. Bu tip alanlarda en çok tercih edilen tavan sistemlerinden biri ise metal tavan sistemleridir.

Metal tavan sistemleri her türlü tavana uygulanabilmektedir. Hızlı montaj seçenekleri ve uzun ömürlü olması ile tercih sebebi olmaktadır. Bu sistemler aynı zamanda kontrollü bir şekilde sökülebilmektedir. Sistemin bu özelliği ile ihtiyaç duyulduğunda temizlik işlemleri hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Dekoratif bir görüntünün ortaya çıkması, akustik performansın sağlanması, sistemin kendi rengini koruyabilmesi, hijyenik olması tercih sebepleri arasındadır.

Metal tavanTavan sistemleri arasında yer alan metal tavan aynı zamanda ekonomik bir yapıya sahiptir. Genel olarak geniş tavanlara uygulandığı için insanlar için tavan sistemlerinin maliyeti de göz önünde olmaktadır. Metal tavan sistemlerini uygun bütçeler ile tavanlarınıza uygulatabilirsiniz. Aynı zamanda aydınlatma, kamera, yangın, alarm gibi sistemlerinde tavana uygulanması oldukça kolay olduğu gibi kablo karmaşasının  görünmemesine de katkı sağlamaktadır.

Sefa Dekorasyon sizlere metal tavan konusunda profesyonel hizmet sunar. Verdiğimiz hizmetler sayesinde tavanlarınız önceden keşfedilmekte ve gerekli olan çalışmalar yapılmadan önce bütün planlamalar yapılmaktadır. Bu sayede yapılacak olan tavan sistemleri sorunsuz bir şekilde çalışmakta ve sizin metal tavan sistemlerinden maksimum fayda sağlamanız mümkün kılınmaktadır. Sizlerde hemen bizleri arayarak tavan sistemlerimizden yararlanabilirsiniz.

Sefa Kartonpiyer İletişim

Kartonpiyer | Asma Tavan | Alçı Kemer | Alçıpan Duvar Bölme | Alçı Dekorasyon | Mantolama | Kartonpiyer Modelleri