Duvar Bölme

Duvar Bölme

Alçıpan Duvar Bölme sistemleri büyük mekanların daha verimli bir şekilde değerlendirilmesi için tercih edilen bir dekorasyon uygulamasıdır. Evlerin büyük alanlarında yapılabilecek duvar bölme sistemleri aynı zamanda iş yerlerinde çalışma alanlarının daha iyi organize edilmesi içinde tercih edilmektedir. Sefa Dekorasyon olarak verdiğimiz bu hizmet ile uygun bütçeler ile tek bir alanda birden fazla odanın oluşmasını sağlayabilirsiniz. Duvar bölme sistemleri istenilen alan ölçülerine göre birden fazla oda oluşturulabilmektedir. Bölme işlemlerinde kullanılan sistemlerde aynı zamanda ısı ve ses yalıtım özellikleri kullanılarak odalar arasındaki ses yalıtımı ve oda içerisin fayda sağlayacak ısı yalıtımı da sizlere fayda sağlıyor.

Duvar BölmeBu sistemlerden yararlandığınızda birçok avantaj elde etmenizde mümkün. Sistem kurulduktan sonra bölme duvar özelliklerinden biri olan tekrar sökülerek farklı bir alan oluşturma işlevi sayesinde istediğiniz an bölme işlemi ile oluşan odaları büyütebilir veya küçültebilirsiniz. Bu sistemler daha çok ofis ortamları için tercih edilmektedir. Bu tip yerlerde alacağınız duvar bölme hizmetlerinde ise malzeme ve işçilik kalitesine azami özen gösterilmesi gerekir.

Malzeme kalitesinin en iyi seviyede olması yapılan odalarda yalıtımın daha iyi etki göstermesinin yanı sıra çok uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılmasını fayda sağlayacaktır. İşçilik ise malzeme kadar önemlidir. Çünkü doğru yöntemler kullanılarak yapılmayan duvar bölme sistemlerinde ciddi sorunlar görülebilmektedir. Sefa Dekorasyon olarak verdiğimiz hizmetlerimiz ile hem kaliteli malzemeden yararlanırsınız hem de profesyonel işçilik hizmetimiz ile sorunsuz bir hizmet alabilirsiniz.

Sefa Kartonpiyer İletişim

Kartonpiyer | Asma Tavan | Alçı Kemer | Alçıpan Duvar Bölme | Alçı Dekorasyon | Mantolama | Kartonpiyer Modelleri