Alçıpan

Alçıpan
Sefa Dekorasyon olarak alçıpan hizmetlerini sizlere profesyonel ekibimiz ile sunarak en iyi sonucu olmanız sağlanmaktadır. Ev ve iş yeriniz için dekorasyon için kullanılan malzemeler birçok yönden fayda sağlıyor. Günümüzde iç mekan tasarımlarında artık en çok tercih edilen malzemelerden biri olan bu hizmetimiz, tasarım olarak insanların beğenisini topladığı gibi sağladığı faydalar ile de kullanımı her geçen gün artmaktadır. 

Alçıpan tasarım olarak duvar ve tavanlarda kullanılabilmektedir. Geniş bir kullanım alanı olması ile birlikte çok çeşitli tasarımlara sahiptir. Burada müşterinin tercihleri çok önemlidir. Çeşitlilikte ve renkte sınır olmaması mekan sahiplerinin kendi eşya ve zevklerine göre istedikleri gibi alçı tasarımlarının uygulanmasını sağlayabilmektedir. Bu hizmetimiz her türlü tavana uygulanabildiği gibi aydınlatma sistemleri ile de sorunsuz bir şekilde uyum sağladığı gibi ortamın daha şık bir görüntüye sahip olmasına olanak sağlamaktadır.

Sefa Kartonpiyer İletişim

Alçıpan Hizmetleri

Tercih edeceğiniz alçıpan hizmetleri tasarım olarak sizlere mükemmeli sunduğu gibi kullanımı ile ortaya çıkan avantajları ile de sizlere fayda sağlamaktadır. Öncelikle bu sistemlere sağladıkları faydaya oranla oldukça uygun bütçeler ile sahip olunabilmektedir. Kurulan sistem ısı ve ses yalıtımı sağladığı gibi yapısı ile yangına karşıda yüksek dayanıklılık göstermektedir. Yapısı ile içeriğinde bulunan alçı ve kireç ile de haşerelerin oluşmasına engel olur.

Sefa Dekorasyon olarak sizlere sunduğumuz alçı hizmetleri ile ev ve iş yelerinizde duvar ve tavanlar için istediğiniz tasarımlarda dekorasyon işlemlerini konusunda uzman ekibimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyeti için gerekli olan bütün çalışmaları yaparak bu hizmetten en iyi şekilde yararlanmanız sağlanmaktadır.

Kartonpiyer | Asma Tavan | Alçı Kemer | Alçıpan Duvar Bölme | Alçı Dekorasyon | Mantolama | Kartonpiyer Modelleri