Çatı Onarım ve Tamir

Çatı Onarım ve Tamir

Yapıların tepe bölgesinde bacaların organize edilmesi ve yapının korunması için yapılara çatı sistemleri kurulmaktadır. Günümüzde çatı sistemleri olarak birçok farklı seçenek sunulmaktadır. İki bölümden oluşan çatılarda taşıyıcı ve kaplama bölümleri bulunmaktadır. Taşıyıcı bölümde genel olarak ağaç malzemeleri kullanılırken mevsimsel koşullar ve tercihlere göre bu yapı çelik veya beton ile de kurulabilmektedir. Kaplama kısmında ise genel olarak kiremit kullanılmaktadır.

Çatılarda zaman içerisinde birçok nedenden kaynaklı olarak sorunlar yaşanabilmektedir. Yaşanan sorunlar içinse çatı onarım ve tamir hizmeti alınmalıdır. Mevsimsel ısı ve yağışlar, doğal afetler, rüzgar, bacaların sürekli kullanılması ve daha birçok nedenden kaynaklı olarak çatının taşıyıcı bölümünde sorunlar oluşabileceği gibi kaplama bölümünde de sorunlar görülebilir.

Çatılarda görülen bu tip sorunlar özellikle üst katta oturan kişilerin bu durumdan ciddi bir şekilde etkilenmesine neden olur. Özellikle kış aylarında yağışlar çatıdan daire içlerine ulaşabileceği gibi nem ve rutubetin oluşmasına da neden olabilmektedir. Yaşanılan bu tip sorunların hızlı ve doğru bir şekilde çözülmesi için çatı onarım ve tamir hizmetinin alınması en doğru karardır.

Sefa Dekorasyon deneyimi ile çatı onarım ve tamir hizmetleri ile çatlarınızda oluşan bütün sorunlara kalıcı çözümler üretmektedir. Gerekli olan güvenlik önlemleri alınarak çatılarınızda oluşan bozulmalar ve diğer sorunlar en iyi malzemeler ile onarılmakta ve çatının doğru bir şekilde fayda sağlaması için gerekli koşullar oluşturulmaktadır.

Kartonpiyer | Asma Tavan | Alçı Kemer | Alçıpan Duvar Bölme | Alçı Dekorasyon | Mantolama | Kartonpiyer Modelleri