Alçı Kemer&Göbek

Alçı Kemer&Göbek

İç mekanların daha lüks bir görünüme sahip olması için uygulanan dekorasyon hizmetlerinden biri olan alçı kemer ve göbek uygulamaları en ekonomik ve en kaliteli uygulamalardan biridir. Alçı ile yapılan kemer ve göbek tasarımları ile tavanlar ve oda girişleri eşsiz bir görünüme sahip olmaktadır. Sefa Dekorasyon olarak sizlere sunduğumuz bu hizmetimiz ile her türlü mekanda istediğiniz tasarımlarda kemer ve göbek uygulamalarını gerçekleştirmekteyiz.

Alçı ile yapılan sayısız kemer modeli bulunmaktadır. Bu sayede kendinize uygun olan kemer modelini kolaylıkla bulabilirsiniz. Alçı kemerler mekan girişlerine uygulanabildiği gibi tavanlarda da kullanılabilmektedir. Alçıpan tavan tasarımları ile uyum içerisinde dekorasyonu sağlanan kemerler aynı zamanda farklı renk seçenekleri ile de müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Sefa Kartonpiyer İletişim

Alçı göbekler ise tavanlara uygulanmaktadır. Göbeklerde birçok figür tasarlanarak alçı kalıpları ile üretilmekte ve tavanlara yerleştirilmektedir. Genel olarak yuvarlak tasarımlar tercih edilse de tercihe göre kare olabileceği gibi tasarıma uygun farklı şekillerde de üretilebilmektedir. Alçı göbeklerde de renk seçenekleri bulunmaktadır.

Sefa Dekorasyon olarak sizlere sunduğumuz dekorasyon hizmetlerinde alçı kemer ve göbek tasarımları kaliteli malzeme ve işçilik ile mekanlarınıza uygulanmaktadır. Günümüz dekorasyon teknolojini kullanarak uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz tasarımları sizlere sunmaktayız. Yerinde ölçüm ve tasarım desteğimiz ile en iyi hizmeti almanız için gerekli olan bütün desteği müşterilerimize sunarak alçı kemer ve göbek uygulamalarınızı gerçekleştirmekteyiz.

Alçı Kemer Modellerini siz değerli müşterilerimiz için derledik;

Kartonpiyer | Asma Tavan | Alçı Kemer | Alçıpan Duvar Bölme | Alçı Dekorasyon | Mantolama | Kartonpiyer Modelleri