Alçı Kartonpiyer Fiyatları

Alçı Kartonpiyer su ve birkaç katkı maddesi ile alçıdan kâğıt arasına sıkıştırılarak üretilir. Alçıtaşı ısıtılarak yarı dehidre edildiğinde, yerinde asma tavan yapmak da dâhil olmak üzere birçok kullanıma sahip olan hızlı sertleşen ince beyaz bir toz olan sıvası oluşturur. Alçı Kartonpiyer modern duvar, bölme ve tavan konstrüksiyonunun bu temel unsuru, geleneksel el sıvama tekniklerine göre zaman kazandırır.

Bu malzemeler su geçirmez, yanmaz, termal ve akustik yalıtımlı alçıpan dâhil olmak üzere farklı uygulamalar için uygun çok sayıda tipte olmaktadır. Buna bağlı olarak Alçı Kartonpiyer Fiyatları da farklılık göstermektedir. Alçı Kartonpiyer modelleri öncelikle iç duvar ve tavan yapımında kullanılır. Metal veya ahşap bir çerçeve üzerine monte edilebilirler.

Kartonpiyer Modelleri ve Fiyatları

Alçıpan temelde, alçı tabakasında çeşitli katkı maddeleri içeren ve astar kâğıdının ağırlığını ve mukavemetini değiştiren iki dış kaplama kâğıdı tabakası arasına sıkıştırılmış bir iç alçı tabakasıdır, bitmiş levhaya farklı özellikler kazandıracaktır. Alçı Kartonpiyer sese karşı daha da iyi yalıtım sağlayan özel olarak tasarlanmış bir çekirdeğe sahiptir.

Standart alçı levha çoğu ortam için ideal iken, sürekli ıslak koşullarda kullanılmamalıdır. Her yüzeyin hemen altında cam elyaf katmanları ile güçlendirilir. Bu, onlara çok yönlü iyi performans, yüksek kaliteli, dayanıklı sıva yüzeyi sağlar ve kavisli yapılarda kullanım için kolayca bükülmelerini sağlar. Alçı Kartonpiyer Fiyatları kullanılan yüzeye ve kullanım şekline göre farklılık gösterir. Tüm bu özellikler fiyat konusunda belirleyici olmaktadır.

Kartonpiyer

Alçı Kartonpiyer Hakkında Daha Fazla Bilgi

Alçı Kartonpiyer inşaatçıların ve tasarımcıların yangından korunma, akustik yalıtım ve termal verimlilik için bina yönetmeliklerini karşılamasına yardımcı olmak için kullanılır. Ayrıca, yüksek nemli alanlarda yoğuşmayı ve olası hasarı kontrol etmeye yardımcı olabilir. İlk olarak, dekorasyon için pürüzsüz bir yüzey sağlar. İkinci olarak, hafiftir.

Kurulumu kolaydır ve eğimli duvarlar gibi özellikler oluşturmak için kullanılabilir. Yangın, akustik, nem ve termal performans için Bina Yönetmeliklerini karşılamak için basit bir çözüm olarak da kullanılabilir. Bu nedenle Alçı Kartonpiyer Fiyatları kullanılacak alanın büyüklüğü, model ve diğer faktörler bu konuda belirleyici olacaktır.

Kartonpiyer Tavan

Güncel Alçı Kartonpiyer Fiyatları

Alçıpanın kullanılması bir dizi fayda sağlar. Kurulum süreci daha az zaman ve işçilik gerektirir. Gürültüyü azaltmak için iyidir ve yangına dayanıklı özelliklere sahiptir. Tipik olarak, sürdürülebilir kaynaklar olan geri dönüştürülebilir malzemelerden yapılır ve tehlikeli kimyasallardan arınmış olduğu için sağlıklı bir yaşam ortamı sağlar.

Firmamızda herhangi bir projeye uygun çeşitli boyutlarda mevcuttur. Ayrıca firmamızda gelişmiş performansa sahip alçı kartonpiyer modelleri bulunmaktadır. Bu nedenle projelerinizde ya da tasarımlarınızda ihtiyacınız olan Alçı Kartonpiyer modellerini uygun fiyatlar ile firmamızdan temin edebilirsiniz. Hem kaliteyi hem de uygun maliyeti firmamızdan bulmanız mümkün olmaktadır.

Sefa Kartonpiyer İletişim

Bir cevap yazın

Kartonpiyer | Asma Tavan | Alçı Kemer | Alçıpan Duvar Bölme | Alçı Dekorasyon | Mantolama | Kartonpiyer Modelleri