Alçıpan Kemer

Alçıpan Kemer modelleri günümüzde hem evlerde hem de iş yerlerinde sıklıkla kullanılan kapı girişi süsleridir. Aynı zamanda bu alçı kemerler farklı renkler ile boyanabildiğinden dolayı her dekorasyona uygun olacak şekilde tasarlanabilmektedir. Genellikle inşaat firmaları tarafından aynı zamanda iç mimarlar tarafından tercih edilen alçıpan kemer modelleri, farklı boyutlarda aynı zamanda özel zevke uygun olacak şekilde tasarlanan ürünler arasında yer almaktadır. 

Alçıpan Kemer

Farklı desenlerde kişinin ihtiyacı ve zevkine uygun olacak şekilde tasarlanan alçıpan kemer modelleri her türlü kapıda kullanılabilecek şekilde özel olarak üretilmektedir. Kapı boyutları farklılık gösterebilir bu nedenle üretimi yapmadan önce mutlaka ölçü alınmalıdır. Alçıpan kemer konusunda uzmanlaşmış olan profesyonel ekibimiz her türlü üretim ve monte konusunda müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Kullanımı Kolay Ürünlerdir 

Kullanım açısından oldukça  rahat olan aynı zamanda temizlenmesi de kolay olan ürünler olduğundan dolayı tavanlarda aynı zamanda kapı girişlerinde kullanılan dekorasyon ürünlerinden biridir.  Alçıpan kemer modelleri kapının boyutuna aynı zamanda genişliğine bağlı olacak şekilde özel olarak dizayn edilir. 

Monte edilmesi oldukça kolaydır.  Daha sonrasında değiştirilmek istenmesi durumunda kolaylık da çıkabilir  ve farklı alanlarda kullanılmak üzere Tekrardan tasarlanabilir. Alçıpan kemer modelleri her yerde rahatlıkla kullanılabilen ürünlerdir.  Hafif ürünler olduğundan dolayı kolay taşınabilir aynı zamanda kolay monte edilebilir. 

Alçıpan Kemerleri Monte Etme İşlemleri 

Alçı kemerleri monte etmek için uzman kişilerden destek almak gerekmektedir.  Özel yapıştırıcıları  sayesinde uzun seneler boyunca herhangi bir sorun yaşamadan kullanım yapmak mümkündür. 

Alçıpan keman yaptırmadan önce dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır.  Bu hususlar kalitesi, rengi, yapıştırma sırasında kullanılacak sıvı malzeme  ve boyutudur. Yeterli gelmeyen yapıştırma sıvıları kartonpiyerin zaman mı düşmesine neden olur.  Bu  durumu  yaşamamak için işini bilen ve kaliteli olarak yapacak kişilerden destek almak gerekmektedir. 

Alçıpan kemer modelleri belirlenen yere monte edilmeden önce ölçüsü alınarak özel olarak üretilmektedir.  Her kemer modeli her kapıya uygun gelmeyebilir. Bu nedenle Hem alçıpan hem de kartonpiyer olan kemerlerin net olarak ölçülerinin alınması gerekmektedir.  Şekil bozukluğu yaşamamak için mutlaka üretimden önce son kontroller yapılmalıdır. İşlemler randevu sistemi ile kısa süre içerisinde sağlanmaktadır. Aynı zamanda gün içerisinde işin yoğunluğuna bağlı olarak tamamlanmaktadır.

Alçıpan Kemer İçin Profesyonel Yardım Almak Gerekir

Alanında uzmanlaşmış aynı zamanda eğitim görmüş bireyler tarafından montaj işlemleri gerçekleştirilmektedir. Firmamız bu konuda her türlü desteğini müşterilerine sağlamaktadır.  İhtiyacınız olan alçıpan Kemer modellerine firmamız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. 

Bunun dışında aklınıza takılan tüm soruları cevaplandırmak aynı zamanda alçıpan kemer modelleri arasında tercih yapıp satın alma işlemleriniz için firmamızdan destek alabilirsiniz. Yüzlerce çeşit içerisinden dilediğinizi seçebilirsiniz.  Yaşanabilecek her türlü sonunda yine firmamızdan 7/24 destek alabilir aynı zamanda internet adresiniz üzerinden de bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Kartonpiyer | Asma Tavan | Alçı Kemer | Alçıpan Duvar Bölme | Alçı Dekorasyon | Mantolama | Kartonpiyer Modelleri