Köpük Kartonpiyer Sütun

Günümüzde imalat teknolojisindeki gelişmeler, geleneksel yöntemlerin maliyetinin çok altında hafif, karmaşık ve yüksek kaliteli kalıpların üretilmesine izin vermiştir. Köpük kartonpiyer sütun geleneksel kalıplama seçeneklerinde kullanılan çoklu ahşap katmanlarının aksine tek parça olarak üretilerek zamandan ve işçilikten tasarruf sağlar.

Mimari köpük kolonlar, taş görünümlü, taş gibi dayanıklı, taş gibi çürümeyen ancak taş olmayan mimari sütun yapımında kullanılan diğer ürünlerden çok daha ucuz olan genleşmiş polis tirenden yapılmıştır. Mimarlık tarihi boyunca mimari sütunlar, bina tasarımında hayati bir unsur oluşturmuştur.

Köpük Kartonpiyer Sütun

Köpük Kartonpiyer Sütun evinize veya ticari proje tasarımınıza yerleştirmenin en uygun maliyetli yoludur. Yüksek yoğunluklu çürümeye dirençli bir polimerden yapılmıştır. Doğası gereği çok sert, son derece dayanıklı ve serttir.

Köpük Kartonpiyer Sütun Hakkında

Köpük sütunlar, herhangi bir ahşap, taş veya diğer inşaat malzemelerine güzel bir alternatiftir. Köpük kartonpiyer sütun suya dayanıklıdır; Kullandığınız köpüğün yoğunluğu ne kadar yüksekse, köpük o kadar dayanıklıdır. Ahşap gibi çürümez, taş gibi aşınmaz. Hafif ama oldukça dayanıklıdır. Organik olmayan bir maddedir, bu nedenle haşerelere karşı da güçlüdür.

Bu sütunlar renklerle ve bazıları güzel oyma tasarımlarıyla tamamlanmış dekoratif sütunlardır. Yuvarlak sütunlarda ve duvar plaster sütunlarında gelirler. Bu sütunlar, üst düzey evlerinizi veya ticari projelerinizi, özellikle otel gibi endüstrisini dekore etmek için mükemmel ürünlerdir. Hafiftir ve kurulumu kolaydır.

Köpük Sütun

Dekoratif Poliüretan Sütun

Köpük kartonpiyer sütun inşaatçılar ve ev sahipleri arasında tercih edilen bir sütundur. Bu çok yönlü sütun, dış mekânları gerçekten tanımlamak için zarafet ve cesareti birleştiriyor. Bu Sütun ayrıca, hava koşullarına ve böceklere karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Yapısal olmayan iç veya dış mekân uygulamaları için dekoratif sütunlar her eve zengin bir güzellik katabilir.

Köpük kartonpiyer sütunlar düşük maliyetli, tasarım özgürlüğü, kolay kurulum ve ebatlar sunmaktadır. Bu amaçla gerekli olan Köpük sütunların detaylarına önem verilerek yapıların tamamı çizilmelidir.

Köpük Kartonpiyer Sütun Seçimi

İnşaat ve tasarım profesyonelleri için en yüksek kalitede köpük, yenileme ve yapı malzemesi bileşenleri ile mimari çözümlerin önde gelen firmamız hizmet odaklı tutumu misyonu haline getirmiştir. Bu nedenle uygun gördüğünüz herhangi bir formu her zaman özel olarak tasarlamaya ve geliştirmeye hazırız. Eksiksiz tasarımlar için çabalamanın yanı sıra, aralarından seçim yapabileceğimiz geniş bir benzersiz ürün yelpazesine sahibiz.

Ayrıca siparişe göre köpük sütun başlıkları ve tabanları da yaptırabilirsiniz. Köpük sütunların montaj işlemi de geleneksel kolonlara göre çok daha hızlıdır. Bu da daha küçük ekipler, daha az mühendislik çalışması ve çok daha düşük genel masraflar anlamına gelir. Firmamızın ürünleri herhangi bir mekânın tasarımına uyacağından emin olarak ve evdeki sıradan odalara karakter katacak çeşitli stillerde mevcuttur. Bu nedenle firmamız ile iletişime geçerek tarzınızı yansıtabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

Kartonpiyer | Asma Tavan | Alçı Kemer | Alçıpan Duvar Bölme | Alçı Dekorasyon | Mantolama | Kartonpiyer Modelleri