Kartonpiyer Boyama

Kartonpiyer Boyama

Kartonpiyer boyanabilir bir malzemedir, kartonpiyer boyama teknikleri ve kartonpiyer boyama örnekleri bu yazıda bulunmaktadır. Kartonpiyer Nasıl Boyanır? Kartonpiyer Boyama Teknikleri? Kartonpiyer Boyama Örnekleri? Kartonpiyer Boyamanın Püf Noktaları? gibi sorularınıza bu makale sayesinde cevap alabileceksiniz. Alçı tozundan elde edilen alçı malzemesinden yapılan Kartonpiyer, bir süsleme aracıdır. Evinizde ve iş yerinizde tavan ile duvar kenarına yapılır. Bu süsleme aracı, zaman geçtikçe sararma yapabilir. Sararmasının nedeni, rutubet ve sigara dumanı olabilir. Kartonpiyer’iniz sararma yaptığında boyama yapabilirsiniz. İster eski rengine isterseniz farklı renklere boyayabilirsiniz. Kartonpiyer’iniz sararma yapmadan öncede boyama yapmanız gayet normaldir.

Kartonpiyer Nasıl Boyanır?

Kartonpiyer, çizgilerden oluşan bir malzemedir. Girinti ve çıkıntıları bulunur. Bu yüzden bu girinti ve çıkıntıların doğru bir şekilde boyanması için ince uçlu fırçalar kullanmalısınız. Boya olarak yağlı boya tercih ederiz. Taşırma yaptığınız taktirde kartonpiyer’in üzerini kazımanız gerekecektir.

Kartonpiyer Boyama Teknikleri?

Boyama işlemini yapacağınız kartonpiyer’in sade kartonpiyer modeli olmasını tavsiye ederiz. Osmanlı desenleri kullanan süslü kartonpiyer modelini boyamak zaman ve uğraş gerektirebilir.

Kartonpiyer Boyamanın Püf Noktaları?

Kartonpiyer’i boyarken dikkat edeceğimiz, boyayı taşımamak ve boyayacağımız kartonpiyere göre doğru renk seçmek Osmanlı deseni taşıyan kartonpiyere modern renkler uygulanmamalıdır. Modern kartonpiyere modern renkler, Osmanlı desenleri bulunan kartonpiyere de ağır renkler uygulanmalıdır.

Kartonpiyer Boyama Hizmeti

Kartonpiyer boyama ve kartonpiyer hizmeti almak istiyorsanız firmamızı tercih etmeniz size ayrıcalık sağlayacaktır. 1954’ten bu yana kartonpiyer sektörünün öncü ve parmakla gösterilen firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

Kartonpiyer Boyama Örnekleri?

Bir çok kişi ev veya iş yerinde bulunan kartonpiyer’ini boyamayı tercih etmektedir. Aşağıda gösterilen kartonpiyer boyama örneklerine göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Kartonpiyer | Asma Tavan | Alçı Kemer | Alçıpan Duvar Bölme | Alçı Dekorasyon | Mantolama | Kartonpiyer Modelleri